Kurumsal

Şirketimiz 2008 yılında TUĞRUL İNŞAAT MÜHENDİSLİK adı altında kurulmuş olup , uzun yıllardan itibaren harita mühendisliği alanında hizmet vermektedir.

İnşaat sektörüne ilk adımlarını 2008 yılında atan şirketimiz , farklı taahhüt işleri ile ilgilenmeye devam etmektedir. Bu süreçte yaptığı işlerin arkasında duran , sektörde kabul gören bir firma haline gelmiştir.

Gaziantep’te inşaat ve haritacılık alanında hizmet veren şirketimiz yılların verdiği tecrübe ve güvenle ; sağlam , güvenilir ve güçlü bi alt yapı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Projeler

Merazel Evleri 2 + 1

Tuğrul İnşaat’dan Gaziantep - Şahinbey , Ertuğrul Gazi Mahallesinde ticari+konut olarak tasarlanan kütle arazinin eğimine göre konumlandırılmış 2+1 olarak inşaa edilecek olan proje katta 4 daire, kat bahçeli geniş ve ferah yaşam alanları oluşturulan ve modern bir cephe anlayışıyla tasarlanmıştır.

Merazel Evleri 3 + 1

Tuğrul İnşaat’dan Gaziantep - Şahinbey, Ertuğrul Gazi Mahallesinde ticari+konut olarak tasarlanan kütle arazinin eğimine göre konumlandırılmış 3+1 olarak inşaa edilecek olan proje katta 3 daire, kat bahçeli geniş ve ferah yaşam alanları oluşturulan ve modern bir cephe anlayışıyla tasarlanmıştır.

Körkün Villa

Tuğrul İnşaat’dan Gaziantep, Oğuzeli, Körkün Mahallesinde villa olarak tasarlanan kütle tek parselde iki bağımsız yapıdan oluşan proje 2 katlı alt katta toplu yaşam alanları, üst katta ise uyku bölümleri olarak inşaa edilen projede bahçeyle konut ilişkili geniş ve ferah yaşam alanları oluşturulan ve modern bir cephe anlayışıyla tasarlanmış ve inşaa edilmiştir.

Körkün Villa 2

Tuğrul İnşaat’dan Gaziantep, Oğuzeli, Körkün Mahallesinde villa olarak tasarlanan kütle tek parselde iki bağımsız yapıdan oluşan proje 2 katlı alt katta toplu yaşam alanları, üst katta ise uyku bölümleri olarak inşaa edilen projede kullanıcı esas alınırken arazide ki fıstık ve zeytin ağaçlarının korunması projenin ana kararı olarak uygulanmış ve inşaa edilmiştir.

Tuğrul Park

Tuğrul İnşaat’dan Gaziantep, Şahinbey, Yeşilvadi’de konut olarak tasarlanan kütle arazinin eğimine göre konumlandırılmış olan proje 4 blok ve farklı 2 plan tipinde tasarlanmış ve uygulanmıştır, kat bahçeli geniş ve ferah yaşam alanları oluşturulan ve modern bir cephe anlayışıyla inşaa edilmiştir.

Petrol

Tuğrul İnşaat Gaziantep, Şehitkamil, Gazikent Mahallesinde akaryakıt istasyonu olarak tasarlanan kütle projelendirilip, ruhsatlandırılmış ve 3B çizimleri yapılmıştır. Kanopi tasarımı paralelkenar olarak çözümlenerek davetkar bir giriş sağlanmıştır. İç mekanda bulunan market modellenmiş ziyaretçiler için Tchbio kahve köşesi tasarlanarak dinlenme alanı oluşturulmuştur.

İletişim

  Adres

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Bayel İş Merkezi Altı No:7/D Şehitkamil Gaziantep

  Telefon

0.342 232 30 79

  E-Mail

tugrulharita@hotmail.com